Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Upiększenie i wyposażenie terenu Szkoły Podstawowej nr 57 w ramach BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy zadanie związane z upiększeniem i wyposażeniem terenu Szkoły Podstawowej nr 57 w Gdańsku przy ul. Aksamitnej 8 w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.


Złożony wniosek przewidywał m.in.: montaż przenośnej sceny, proscenium bez zadaszenia, kurtyny, głośników, rzutników, ekranu na statywie, trzech stołów kamiennych z siedziskami i ławek. Inwestycja miała na celu rozwinięcie współpracy z okolicznymi mieszkańcami oraz organizację weekendowych pokazów teatralnych i filmowych zarówno dla młodszych jak i starszych widzów.

Inwestycja została podzielona na trzy części: elementy estradowe (część I), meble z palet (część II) i elementy małej architektury (część III).

Wykonawca części I: Zaułek Dizajnu Marta Szlapa
Koszt realizacji części I: ponad 119 tysięcy złotych
Czas realizacji części I: październik - grudzień 2018 r.

Wykonawca części II: PALKOM Kuścielek Tomasz
Koszt realizacji części II: ponad 7 tysięcy złotych
Czas realizacji części II: sierpień - wrzesień 2019 r.

Wykonawca części III: Zakład Budowlany Rafał Lehmann
Koszt realizacji części III: ponad 56 tysięcy złotych
Czas realizacji części III: sierpień - październik 2019 r.


Widok przed realizacją zadania


Widok po zakończeniu zadania:
DSC00419Aktualizacja 12.08.2019 r.
23 lipca 2019 r. ogłoszono dwa postępowania dotyczące przedmiotowego zadania: na dostawę małej architektury oraz mebli z palet. Najkorzystniejsze oferty złożyły odpowiednio firmy: Zakład Budowlany Rafał Lehmann z Kiełpina oraz Palkom Kuścielek Tomasz z Mikstat. Koszt robót zapisany w umowach wyniesie odpowiednio: ponad 56 tysięcy złotych (mała architektura) oraz ponad 7 tysięcy złotych (meble z palet). Meble z palet pojawią się na terenie szkoły do końca sierpnia 2019 r., natomiast mala architektura zostanie zamontowana do połowy października 2019 r. 

Aktualizacja 01.07.2019 r.
Postępowanie rozpoczęte 14 czerwca 2019 r. zakończyło się unieważnieniem z powodu braku ofert. Zostanie ono powtórzone.

Aktualizacja 10.04.2019 r.

Jesteśmy na etapie wyłaniania wykonawcy. Do postępowania ogłoszonego w lutym 2019 r. nie stawił się żaden oferent. Postępowanie zostanie powtórzone.

Aktualizacja 6.12.2018 r.

Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj był dla was hojny. My dzisiaj zamieniliśmy się w pomocników Mikołaja podczas dostawy sprzętu dla Szkoły Podstawowej nr 57 im. gen. W. Andersa w Gdańsku. Wśród podarunków znalazł się m.in. stół do gry w szachy, pianino elektryczne, przenośna scena i laptop.

Scena XII 6

Aktualizacja

26 marca podpisana została umowa na opracowanie dokumentacji projektowej dla powyższego zadania z firmą – Studio Kwadrat Beata i Paweł Jurago S.C. Na opracowanie dokumentacji wykonawca ma czas do czerwca bieżącego roku.