Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Oświetlenie siłowni i placu zabaw przy Wroniej Górce w ramach BO 2018

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na montażu oświetlenia siłowni i placu zabaw przy Wroniej Górce w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

 Wronia Górka graniczy z najbardziej zaludnionymi terenami dzielnicy Aniołki. W ostatnich latach dzięki staraniom mieszkańców udało się zrealizować siłownię pod chmurką (Budżet Obywatelski 2016) i plac zabaw przy Wroniej Górce (Budżet Obywatelski 2017). Z uwagi na duże zadrzewienie terenu i bliskie sąsiedztwo lasu wskazane jest doświetlenie tych dwóch inwestycji. Lampa z podwójną oprawą umieszczona pomiędzy siłownią i placem zabaw wydłuży czas korzystania z urządzeń, co ma szczególne znaczenie w okresie wiosenno-jesiennym i jednocześnie zwiększy bezpieczeństwo użytkowników.

Zakres zadania przewidywał:
- roboty ziemne,
- ułożenie kabla energetycznego,
- montaż słupa oświetleniowego wraz z fundamentem,
- montaż opraw oświetleniowych typu LED.

Wykonawca: Automix Energetyka sp. z o.o.
Koszt realizacji: ok. 12 tys.
Czas realizacji: wrzesień - grudzień 2019r.

Widok przed rozpoczęciem realizacji zadania:

wr01

Widok po zakończeniu realizacji:

WroniaGorka 01 20 13

 

Aktualizacja, 23.01.2020 r.

Z końcem roku zakończyła się realizacja zadania polegającego na budowie oświetlenia siłowni i placu zabaw przy Wroniej Górce. Koszt inwestycji wyniósł 12 tys. złotych.


Aktualizacja 09.10.2019 r.
Dokumentację projektową dla zadania opracowala firma Automix Energetyka sp. z o.o. W dniu 18 września 2019 r. wystosowaliśmy zaproszenie do składania ofert na realizację zadania. Otwarcie ofert nastąpiło 25 września 2019 r. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Automix Energetyka sp. z o.o., z którą 7 października 2019 r. podpisaliśmy umowę na realizację robót. Prace potrwają do grudnia 2019 r., a ich koszt wyniesie ponad 12 tysięcy złotych.