Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Schody terenowe na Orunię Górną na ul. Kadmowej w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania polegającego na budowie schodów na Orunię Górną z osiedla Promiennego w ramach BO 2019.

Realizacja zadania objęła  budowę schodów łączących dwa odcinki ulicy Kadmowej, dolny od strony ul. Małomiejskiej z górnym biegnącym od ul. Platynowej.

Zadania z BO 2019 (schody) i BO 2020 (oświetlenie schodów) były realizowane jednocześnie.

 

Schody terenowe na Orunie

Wykonawca: TRoads Tomasz Pokładek

Koszt (schody i oświetlenie) : ok. 174  tys. złotych

Termin: lipiec-grudzień 2020 r.

Widok po zakończeniu realizacji zadania:

kam

Aktualizacja, 2.12.2020 r.

Budowa schodów jest na ukończeniu. Zakończono prace przy układaniu stopni i kostki chodnikowej. W najbliższym czasie zamontowane zostaną barierki.

kadm

Aktualizacja, 4.11.2020 r.

Wykonawca przystąpił do prac. Dotychczas wykonano podbudowy pod schody. Rozpoczęto także prace związane z układaniem stopni, które będą  kontynuowane w najbliższych dniach.

kadmowa2

Aktualizacja, 27.07.2020 r.

22 lipca podpisano umowę na realizację zadania, która będzie połączona z budową oświetlenia (w ramach zadania z BO 2020). Prace zakończą się do końca listopada. Koszt obu zadań wyniesie ok. 174 tys. złotych. Wykonawcą jest firma TRoads Tomasz Pokładek.

Aktualizacja, 4.06.2020 r.

4 czerwca poznaliśmy oferty w przetargu. Wpłynęły dwie oferty, z których najniższa opiewa na ponad 173 tys. złotych. Budżet na zadanie wynosił 132 tys. Oferty są obecnie analizowane.

Aktualizacja, 20.05.2020 r.

Ogłoszono przetarg na realizację zadania. Ponadto w zakresie zadania znalazło się oświetlenie schodów, które zostało przegłosowane w BO 2020. Prace zakończą się 4 miesiące od podpisania umowy. Obecnie czekamy na otwarcie ofert.