Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zagospodarowanie dolinki przy akademikach GUM-ed w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania związanego z zagospodarowaniem dolinki przy akademikach Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

W ramach zadania przewidziano:
- wykonanie prefabrykowanych podjazdów dla wózków na stopniach w dolnej części schodów, pozbawionych dotąd tego udogodnienia,
- montaż małej architektury (ławki, kosze na śmieci),
- wykonanie nawierzchni utwardzonej gliniasto-żwirowej,
- zagospodarowanie terenu pod "naturalną scenę", założenie trawników,
- wykonanie siłowni "street workout" wraz z nawierzchnią bezpieczną (piaskowo-żwirową),
- uporządkowanie terenu w bezpośrednim pobliżu ścieżki.

Wykonawca: WT Bonsai sp. z o.o.

Koszt: ok. 111  tys. złotych

Termin: grudzień 2020 - czerwiec 2021 r.

 

Widok przed realizacją zadania:

Dolinka

 Widok po zakończeniu realizacji:

dol


Aktualizacja 28.12.2020 r.

W dn. 21 grudnia 2020 r. podpisano umowę na realizację zadania z nowym wykonawcą. Roboty przeprowadzi firma WT Bonsai. Prace zakończą się w czerwcu 2021 r., a ich koszt wyniesie ponad 111 tysięcy złotych.

Aktualizacja, 4.12.2020 r.

Z uwagi na nieprzystąpienie do realizacji zadania, umowa z poprzednim wykonawcą została rozwiązana. Ogłoszono nowe postępowanie. Planowane otwarcie ofert nastąpi 9 grudnia. Termin realizacji wskazano na czerwiec 2021 r.


Aktualizacja 12.08.2020 r.
Podpisaliśmy umowę na realizację zadania. Prace wykona firma WERAN sp. z o.o. z Wrocławia. Roboty potrwają do listopada 2020 r., a ich koszt wyniesie prawie 85 tysięcy złotych.

Aktualizacja, 23.06.2020 r.

Ogłoszono postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawcy robót. Oferty można wysyłać do 29 czerwca. Realizacja potrwa 3 miesiące od daty podpisania umowy.