Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Park Steffensów OD-NOWA w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

W związku z rozpoczęciem przez urząd Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków procedury wpisania Parku Steffensów do rejestru zabytków prace nad realizacją zadania pn. "Park Steffensów OD-NOWA" w ramach BO 2019 zostały wstrzymane.

Dzięki realizacji projektu park stanie się rekreacyjno-sportowym miejscem spotkań mieszkańców Aniołek.

Po wykonaniu dokumentacji projektowej i przeprowadzeniu analizy kosztów realizacji wniosku do realizacji przewidziano:
- ścieżkę edukacyjną: tablice edukacyjne, 
- gry terenowe,
- nasadzenia zieleni (łąka kwietna, trawnik).


Steffensow

Aktualizacja 18.08.2020 r.
W związku z rozpoczęciem przez urząd Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków procedury wpisania Parku Steffensów do rejestru zabytków prace nad realizacją zadania zostały wstrzymane. Ich wznowienie uzależnione jest od zgody PWKZ na realizację zadania w założonym zakresie.

Aktualizacja, 7.07.2020 r.

Z uwagi na zbyt wysoką ofertę, poprzednie postępowanie zostało unieważnione. 6 lipca ponowiono postępowanie. Oferty można składać do 13 lipca.

 Aktualizacja, 15.05.2020 r.

W postępowaniu złożono jedną ofertę  w wysokości 134 685,00 zł brutto. Wartość jedynej oferty przekracza zaangażowane środki o 33 579,00 zł brutto.  Oferta jest obecnie analizowana.