Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Plac ćwiczeń dzielnicowy przy I LO w ramach BO 2019

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Zakończyliśmy realizację zadania "Plac ćwiczeń dzielnicowy" w ramach Budzetu Obywatelskiego 2019.

 Plac cwiczen dzielnicowy I LOa

Projekt skierowany jest do ludzi aktywnych, którzy mogliby korzystać bez żadnych ograniczeń z kompleksu drążków przystosowanych do street workoutu. Poprzez trening kalisteniczny można niezwykle efektywnie realizować rozmaite cele, np. zwiększenie wytrzymałości siłowej, polepszenie koordynacji ruchowej, spalanie tkanki tłuszczowej - zapobieganie problemowi nadwagi. Przy I Liceum Ogólnokształcącym zostały zamontowane przyrządy do uprawiania kalisteniki.

Wykonawca: Zakład Budowlany Rafał Lehmann
Koszt realizacji: 61,5 tys. zł
Czas realizacji: październik 2019 - sierpień 2020 r.

Widok po zakończeniu realizacji zadania:

lo3Aktualizacja 13.07.2020 r.
W związku z przedłużającym się procesem uzgodnień procedowana jest zmiana terminu zakończenia prac budowlanych na późniejszy.

Aktualizacja 25.10.2019 r.
W dniu 24 października 2019 r. podpisaliśmy umowę na realizację zadania w formule "zaprojektuj i wybuduj".

Aktualizacja 18.10.2019 r.
Na zaproszenie do składania ofert na realizację zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj, wystosowane 10 października 2019 r., odpowiedziało pięć firm. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Zakład Budowlany Rafał Lehmann, której oferta opiewa na 61 500 złotych brutto. Oferty są obecnie analizowane pod kątem formalnoprawnym.