Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Wydarzenia

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

poziom Oliwa


Prezydent Miasta Gdańska zaprasza na spotkanie z mieszkańcami, którego tematem będzie dzielnica Oliwa. Odbędzie się 29 maja w sala gimnastycznej przy ul. Kanapariusza 1. W spotkaniu wezmą udział także zastępcy prezydenta oraz przedstawiciele jednostek miejskich, w tym również DRMG.

Górki Zachodnie stały się jeszcze bardziej przyjazne dla żeglarzy. Właśnie zakończył się pierwszy etap rozbudowy portu jachtowego. Z tej okazji, w sobotę 20 maja, o godz. 11.00 zaplanowano piknik żeglarski i  nadanie przystani imienia kpt. Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz.

W środę, 17 maja podpisano wartą niemal 2,8 mln złotych umowę na modernizację dwóch ulic na terenie Głównego Miasta. Prace na ul. Czopowej i Dylinki mają zakończyć się w listopadzie 2023 r.

Dni Budownictwa Drewnianego edycja V

W sobotę, 29 kwietnia w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Jaśkowa Dolina. Zmiany będą obowiązywały co najmniej do końca lipca.

 

W piątek, 28 kwietnia, planowane jest rozpoczęcie robót związanych z przebudową ul. Kielnieńskiej.