Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Ruszają prace na parkingu przy ul. Okopowej

 
10 lipca planowane jest rozpoczęcie prac związanych z modernizacją parkingu wielopoziomowego przy ul. Okopowej. Prace poprzedzi niezbędna inwentaryzacja, która wymusi zamknięcie obiektu na 2 dni.
 
W minionym tygodniu podpisano umowę na modernizację parkingu kubaturowego przy ul. Okopowej. W ramach zadania planowane są m.in.  roboty związane z poprawą systemu odwodnienia i wymianą posadzki. Wykonawca, firma JOBNOBIS zakłada,  że prace prowadzone będą na 2 i 3 kondygnacji, natomiast poziom 0 i 1 będzie użytkowany bez długotrwałych zakłóceń.
 
Zanim rozpoczną się prace remontowe, konieczne jest przeprowadzenie inwentaryzacji obiektu, która planowana jest na 10 lipca i 11 lipca.  W tym czasie cały parking będzie wyłączony z użytkowania. Prosimy kierowców o przeparkowanie swoich samochodów poza teren modernizowanego parkingu. Od  10 lipca na czas trwania robót niedostępne pozostaną 2 i 3 kondygnacja parkingu. Zakończenie  prac planowane jest na koniec listopada 2024 r. Przepraszamy za niedogodności.
 
WBG 09 07 21 21