Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Modernizacja chodników

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Lista ulic planowanych do modernizacji jezdni i chodników w 2021 r. Budżet przewidziany na realizację to 23,8 mln złotych.

3 milionów złotych wydano w 2020 roku w Gdańsku na remonty chodników. 12 ulic już zostało wyremontowanych, na dwóch kolejnych trwają prace.

Trwa realizacja Miejskiego Programu Modernizacji Chodników 2019. Kryteria wyboru lokalizacji typowanych do programu chodników są zawsze takie same.

Trwa realizacja Miejskiego Programu Modernizacji Chodników 2018. Kryteria wyboru lokalizacji typowanych do programu chodników są zawsze takie same.

Program budowy i modernizacji chodników edycja na rok 2017

 

Dla potrzeb postępowania przetargowego, miasto podzielone zostało na pięć obszarów. Dodatkowo, aby maksymalnie zwiększyć tempo prac, każda ze startujących w przetargu firm mogła złożyć ofertę tylko na jeden obszar.

Podkategorie