Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Orunia Górna - Gdańsk Południe w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Przygotowujemy się do budowy drogi, która połączy ul. Łuczniczą z ul. Niepołomicką. Ogłoszono przetarg na realizację wyczekiwanego przez mieszkańców południowych dzielnic Gdańska łącznika.

Trwają prace nad opracowaniem  projektu budowy boiska w rejonie ul. Kampinoskiej i Srebrnej ( teren objęty przedmiotem zamówienia zlokalizowany jest na działkach o nr: 918/2, 922/4, 923/4, obręb 303).

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. Platynowa/Kadmowa/Rumla: Poprawa bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych cz .II w ramach BO 2021.

Przygotowujemy się do realizacji zadania pn. Miejskie przestrzenie na festyny dzielnicy, imprezy osiedlowe i rekreację w ramach BO 2021.

Przygotowujemy się do realizacji zadania polegającego na kompleksowym zagospodarowaniu terenu zielonego przy ul. Srebrnej w ramach BO 2021.