Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa przedszkola modułowego przy ul. Dulina w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w okresie od grudnia 2012 do sierpnia 2013 realizowała budowę nowoczesnego przedszkola modułowego na osiedlu Pięciu Wzgórz przy ul. Dulina. Placówka jest kolejną, trzecią tego typu inwestycją, która powstała na terenie nowych osiedli Gdańska. Projekt przedszkola zakładał wybudowanie 5 - oddziałowego budynku dla 125 dzieci, o powierzchni około 850m2.

 

Każdy z oddziałów przedszkola składa się z sali zajęć o pow. ok. 70 m2, przyległego do niej sanitariatu oraz szatni. Sale mają wydzielone strefy: do zabawy, spożywania posiłków, spania, a także osobne pomieszczenia na pomoce dydaktyczne. W budynku przedszkola znajduje się także węzeł administracyjno-dydaktyczny (pokoje dla personelu, logopedy, pedagoga) oraz węzeł żywienia dla posiłków w formie cateringu. Jednokondygnacyjny, parterowy budynek przedszkola dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Realizacja inwestycji obejmowała także zagospodarowanie terenu wokół budynku przedszkola. Do dyspozycji dzieci są specjalnie dostosowanych do wieku i rozwoju place zabaw. Wybudowany został również parking umożliwiający parkowanie samochodów bezpośrednio na terenie posesji. 
• Wykonawca robót - Zakład Blacharsko-Dekarski i Izolacji Termicznej Zbigniew Rudziński z Gdańska 
- koszt robót budowlanych - 4 146 175,00 zł brutto 
• Dostawca wyposażenia meblowego: TAKSICOM Jerzy Stępiń z Gdańska 
- koszt dostawy 142 135,19 zł brutto;
• Dostawca wyposażenia IT :
1. EUROTREND Radosław Pałubicki, z Gdyni 
- koszt dostawy 47 235,15 zł brutto 
2. KONICA MINOLTA Business Solutions Polska Sp. z o. o., delegatura w Gdańsku,
- koszt dostawy 18 671,40 zł brutto 
• Czas realizacji – 03.12.2012 r. 28.08.2013 r.