Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Rewitalizacja w przygotowaniu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

RPO EFRR

Podpisaliśmy umowę  opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Rynku Oruńskiego w ramach Programu Rewitalizacji.

 

EFRR

Przebudowa i modernizacja budynku przy ul. Buczka 16 w Gdańsku. W budynku powstanie Centrum Wsparcia Rodziny oraz Dom Sąsiedzki.

EFRR

 

Przygotowujemy się do przebudowy ul.Górka wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku.


EFRR 

Przygotowujemy się do przebudowy  Biskupiej, Na Stoku i Salwator, Zaroślak  wraz z infrastrukturą techniczną w ramach zadania Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku.

 

RPO EFRR

Podpisaliśmy umowę  na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania związanego z zagospodarowaniem placu nadwodnego u styku ul. Wyzwolenia i Władysława IV.

RPO EFRR

 

W ramach Programu Rewitalizacji Dzielnic Gdańska planowane jest zagospodarowanie przestrzeni na Placu Wałowym. Dla tego zadania będzie pozyskiwana dokumentacja projektowa.