Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W południowej części Gdańska przy ulicy Jabłoniowej powstało Centrum Edukacyjne obejmujące szkołę i przedszkole.

 

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w imieniu Gminy Miasta Gdańska zakończyła budowę obiektu szkolnego w Kowalach.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska realizuje zadanie inwestycyjne pod nazwą: 
Budowa szkoły podstawowej przy ulicy Kalinowej i Azaliowej w Gdańsku (po kliknięciu na nazwę, obejrzymy wirtualny spacer po zaprojektowanym obiekcie).

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska w ramach zadania remontowego dokonała wymiany:
- pokrycia ceramicznego dachu o pow. ok. 820 m2 budynku Internatu Zespołu Szkól Inżynierii Środowiska CKU na nowe z dachówki karpiówki kładzionej podwójnie " w koronkę" 
- instalacji odgromowej.

14 października w Szkole Podstawowej nr 81 przy ul. Siedleckiego 14 na Osowej, odbyły się tegoroczne miejskie uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej. W tym roku szkoła obchodzi 95-lecie powołania Polskiej Szkoły na Osowej. Przy tej okazji odbyło się także oficjalne oddanie do użytkowania zrealizowanych przez DRMG tegorocznych modernizacji. Na uroczystość przybyły władze miasta, przedstawiciele Kuratorium Oświaty i duchowieństwa oraz dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz. Liczne stawili się także uczniowie szkoły, a także mieszkańcy dzielnicy. Na zakończenie prezydent Paweł Adamowicz uroczyście otworzył nową kondygnację budynku, zmodernizowaną salę gimnastyczną i boisko szkole.