Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Aktualizacja dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Przebudowa ul. Podwale Przedmiejskie w Gdańsku (otwarcie skrzyżowań i wyznaczenie naziemnych przejść dla pieszych w celu ograniczenia efektu barierowego) – etap II i IV – w ramach : Węzły Integracyjne Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz oraz trasy dojazdowe do węzłów PKM i SKM na terenie GMG”

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO
Data zamieszczenia: 30-12-19
Sygnatura zamówienia: I/PN/229/2019/MK
Przedmiot zamówienia: Aktualizacja dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: „Przebudowa ul. Podwale Przedmiejskie w Gdańsku (otwarcie skrzyżowań i wyznaczenie naziemnych przejść dla pieszych w celu ograniczenia efektu barierowego) – etap II i IV – w ramach : Węzły Integracyjne Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz oraz trasy dojazdowe do węzłów PKM i SKM na terenie GMG”
Rodzaj zamówienia: Usługa
Próg stosowania ustawy: Poniżej progu unijnego
Osoby do kontaktu: Marek Kamiński

Wyszukiwanie zamówień publicznych