Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Gdańsk-Południe: lepszy i szybszy wyjazd z Al. Havla w kierunku Al. Armii Krajowej, budowa drugiego prawo skrętu” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 w Gdańsku.

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO
Data zamieszczenia: 11-04-19
Sygnatura zamówienia: I/PU/088/19
Przedmiot zamówienia: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego, dla zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Gdańsk-Południe: lepszy i szybszy wyjazd z Al. Havla w kierunku Al. Armii Krajowej, budowa drugiego prawo skrętu” w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 w Gdańsku.
Rodzaj zamówienia: Usługa
Osoby do kontaktu: Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami:Paulina Podedworna, Zespół ds. Zadań Budżetu Obywatelskiego i Rad Dzielnic, nr tel.: 510 968 833; Paulina Morawska - Biuro Zamówień Publicznych, nr tel.: 58 320 51 13.

Wyszukiwanie zamówień publicznych