Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zrealizowane

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

 

Realizacja III etapu przebudowy kompleksu palmiarni - Oranżeria

Remont i przebudowa budynku MOPR przy ul. Leczkowa

Zakończyła się realizacja zadania związanego z remontem i przebudową budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Gdańsku przy ul. Leczkowa.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu Gminy Miasta Gdańska, wybudowała nowy żłobek przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku. Przetarg miał formę zaprojektuj i wybuduj, przedmiotem realizacji było opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie pozwolenia na budowę, a następnie wykonanie robót budowlano-montażowych w zakresie budowy modułowego żłobka wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na przebudowie, nadbudowie i adaptacji pomieszczeń w budynku Żłobka nr 7 przy ul. Pocztowej w Gdańsku.

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła modernizację 6 pomieszczeń znajdujących się na II piętrze budynku Żłobka nr 2 przy ul. Piastowskiej 92a w Gdańsku.

 

Przedmiotem realizacji zadania była budowa trzyoddziałowego żłobka modułowego wraz z zagospodarowaniem terenu. Żłobek przeznaczony jest dla 96 dzieci w wieku do lat 3 i stanowi jednokondygnacyjny, parterowy budynek, dostępny dla osób niepełnosprawnych.