Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Rozpoczyna się budowa drogi rowerowej w ul Marynarki Polskiej. Od 16 maja wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na fragmencie ulicy.

Droga powstanie na odcinku od biurowca C200 do Węzła Kliniczna w formie wydzielonego pasa dla rowerów. Roboty budowlane rozpoczną się od wysokości biurowca C200 przy ul. Marynarki Polskiej 163 z kierunku Centrum w kierunku Nowego Portu i będą prowadzone etapowo. Na fragmencie prowadzonych robót zwężony zostanie prawy pas jezdni. Prace potrwają do końca czerwca. Inwestycja realizowana jest w ramach zadań z Budżetu Obywatelskiego 2020. Wykonawcą prac jest  Grupa Flize-Gres. Koszt realizacji zadania to ponad 152 tys. zł.

Marynarki Polskiej droga rowerowa mapka

 

W poniedziałek, 16 maja rozpoczną się naprawy gwarancyjne na fragmencie drogi rowerowej wzdłuż al. Hallera, od Opery Bałtyckiej do wiaduktu kolejowego. Do 25 maja trasa rowerowa będzie wyłączona z użytkowania.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej

W związku z kolejnym etapem prac na budowie Nowej Warszawskiej, w środę 11 maja planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Łódzkiej i al. Havla.

We wtorek, 12 kwietnia planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na fragmencie ul. Zawodzie.

 

We wtorek, 12 kwietnia planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Cedrowej.