Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

We wtorek, 20 września planowane jest rozpoczęcie robót drogowych na fragmencie ul. Świbnieńskiej. W związku z robotami wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

W poniedziałek, 12 września, ok. godz. 9 na ul. Kartuskiej, na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Fabrycznej zostanie zmieniona organizacja ruchu.

12 września planowane jest  uruchomienie  sygnalizacji świetlnej na ul. Kartuskiej, na skrzyżowaniu z ul. Inżynierską  oraz  na przejściu dla pieszych przed ul. Fabryczną.

Zmiana organizacji ruchu pozwoli na wprowadzenie ruchu pojazdów w układzie docelowym na ul. Kartuskiej, na odcinku od ul. Otomińskiej do ul. Fabrycznej. Ruch pojazdów będzie odbywał się w pełnym przekroju ulicznym na wybudowanym odcinku ul. Kartuskiej. Ruch pojazdów będzie odbywał się w układzie docelowym, a istniejące skrzyżowanie z ul. Inżynierską zostanie rozgrodzone. 

Na wysokości ulicy Fabrycznej, w miejscu prowadzenia prac związanych z kolejnym etapem rozbudowy ul. Kartuskiej wystąpi jeszcze zawężenie jezdni do jednego pasa ruchu.

Inwestycję tę realizuje konsorcjum, którego liderem jest spółka Kruszywo. Roboty prowadzone są na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej z ul. Nowatorów i ul. Fabryczną.

Nowatorow Kartuska 12 09 22

Od wtorku, 23 sierpnia planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Dolna Brama.

W poniedziałek, 8 sierpnia rozpoczną się roboty drogowe na fragmencie jezdni al. Grunwaldzkiej w kierunku Sopotu. Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Kołobrzeskiej do ul. Derdowskiego.

We wtorek, 28 czerwca planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Klimatycznej.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Kartuskiej