Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W poniedziałek, 10 maja w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Nadwiślańskiej. 

W czwartek, 6 maja od godzin porannych planowane jest zamknięcie fragmentu ul. Piastowskiej, na odcinku od ul. Beniowskiego do wysokości przystanku Droszyńskiego. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Droszyńskiego, Krzywoustego i Poznańską. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez co najmniej trzy tygodnie.

W środę, 5 maja od godzin porannych  planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Góreckiego i ul. Na Zaspę. Jednocześnie otwarte zostanie skrzyżowanie ul. Wilków Morskich z ul. Na Zaspę. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do 18 maja.

W środę, 21 kwietnia w godzinach porannych zamknięte zostanie skrzyżowanie ulic Na Zaspę i Wilków Morskich. Nadal nieprzejezdny będzie fragment ul. Wilków Morskich na odcinku od ul. Na Zaspę do ul. Oliwskiej. Taka organizacja ruchu utrzyma się co najmniej do 7 maja.

Zmiany w ruchu na ul. Piotrkowskiej

 

Zmiany w komunikacji i organizacji ruchu w związku z budową trasy tramwajowej Nowa Warszawska

Od wtorku, 6 kwietnia w godzinach porannych wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na odcinkach Al. V. Havla, ul. Piotrkowskiej i Białostockiej. Zmiany obejmą również funkcjonowanie komunikacji miejskiej.