Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W poniedziałek, 17 stycznia w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Stryjewskiego. Skorygowane zostaną też rozkłady jazdy komunikacji miejskiej.

We wtorek, 4 stycznia w godzinach porannych planowane jest rozpoczęcie robót przy budowie ul. Łagowskiej. Kierowcy mogą natrafić na utrudnienia.  

W poniedziałek, 3 stycznia, w godzinach porannych rozpoczną się prace związane z budową łącznika z ul. Łuczniczej do ul. Niepołomickiej. W związku z robotami drogowymi mogą pojawić się niewielkie utrudnienia w ruchu.

Od poniedziałku, 3 stycznia na dwóch odcinkach: od strony ul. Hokejowej i od ul. Niepołomickiej (na wysokości skrzyżowania z ul. Pastelową) mogą występować czasowe zawężenia jezdni.

Planowany łącznik stanowić będzie kontynuację istniejącej ul. Łuczniczej i powstanie na ok. 325 m odcinku. Wykonawcą prac jest firma ASPERGO Maciej Dziechciński. Koszt prac to niecałe 2 mln złotych. Realizacja inwestycji potrwa do sierpnia 2022 r.

mapa lucznicza

W poniedziałek, 27 grudnia planowane jest rozpoczęcie modernizacji ul. Węglarskiej. Przebudowa ulicy prowadzona będzie na całej długości, tj. od skrzyżowania z ul. Szeroką do skrzyżowania z ul. Świętego Ducha. Zakres prac oprócz wymiany nawierzchni jezdni i chodników obejmuje również przebudowę kanalizacji deszczowej i budowę oświetlenia.

W piątek, 17 grudnia planowane jest zamknięcie ciągu pieszo-jezdnego znajdującego się na fragmencie Traktu św. Wojciecha (sięgacz pomiędzy budynkami 205 A a 205 E). Dojście piesze do budynków zostanie zapewnione.

We wtorek 23 listopada w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Pańskiej.