Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

W poniedziałek, 13 września w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w obowiązującej organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej.

Odcinek ul. Zakopiańskiej od skrzyżowania z ul. Wyczółkowskiego do posesji nr 34 na czas robót jest ulicą jednokierunkową (kierunek Jasień). W ramach kolejnego etapu prac, ruch samochodów zostanie przełożony na drugą nitkę jezdni. Dojazdy i dojścia do posesji zostaną zapewnione. Taka organizacja ruchu utrzyma się do końca września.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej wynikają z trwającej modernizacji ul. Zakopiańskiej w ramach Programu Chodnikowego. Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Zgodnie z zapisami umowy inwestycja zakończy się z końcem października 2021 r.

Zakopianska 07 09 21 OpenStreetMap

 

 

We wtorek, 13 lipca w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej. Planowane jest zamknięcie jednego pasa jezdni ul. Zakopiańskiej, na odcinku od posesji nr 34 do skrzyżowania z ul. Wyczółkowskiego (kierunek centrum). Ten odcinek ul. Zakopiańskiej na czas robót stanie się ulicą jednokierunkową (kierunek Jasień). Objazd poprowadzony zostanie ul. Kartuską. Taka organizacja ruchu utrzyma się przez co najmniej miesiąc.

Zmiany w organizacji ruchu na ul. Zakopiańskiej wynikają z rozpoczynającej się modernizacji ul. Zakopiańskiej w ramach Programu Chodnikowego. Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg. Zgodnie z zapisami umowy koniec inwestycji przewidziano na koniec października 2021 r.

Zakopianska Mapa 1