Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Zmiany w organizacji ruchu na ul. Na Stoku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Zmiany w organizacji ruchu na Biskupiej Górce

Aktualizacja, 17.11.2023 r.

W poniedziałek, 20 listopada planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Na Stoku.

Od poniedziałku planowane jest zamknięcie fragmentu jezdni na wysokości nieruchomości przy ul. Na Stoku 48. Ten fragment jezdni pozostanie nieprzejezdny przynajmniej do końca roku.

Na Stoku 48

Aktualizacja, 11.05.2023 r.

W poniedziałek, 15 maja w godzinach porannych planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Na Stoku.

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu robót, od 15 maja co najmniej do końca lipca planowane jest zamknięcie jezdni na ulicy Na Stoku, od nr 10 do 48. Dojście piesze do budynków zostanie zapewnione. Objazdy wytyczono ul. Trakt Św. Wojciecha, Okopową, al. Armii Krajowej, Biskupią, Pohulanka, Na Stoku. Nadal pozostanie zamknięty fragment ul. Na Stoku od nr 23 do 37.

Na Stoku 15.05

Aktualizacja, 10.03 2023 r.

W środę, 15 marca, planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na ul. Na Stoku.

W środę w godzinach porannych ulica Na Stoku, na odcinku od nr 23 do nr 37, zostanie zamknięta dla ruchu. Jednocześnie zapewniona zostanie przejezdność na dotychczas zamkniętym odcinku ul. Zaroślak. Dojścia piesze do budynków zostaną zapewnione.

Wprowadzenie zmian może ulec przesunięciu z uwagi na warunki atmosferyczne. Taka organizacja ruchu ma się utrzymać co najmniej do końca czerwca 2023 r. Objazd wytyczono ulicami Trakt Św. Wojciecha, Okopową, Al. Armii Krajowej, Biskupią, Pohulanka, Na Stoku.

Na Stoku 15.03

***

W środę, 30 listopada planowane jest rozpoczęcie robót drogowych związanych z przebudową ulicy Zaroślak.

Rusza przebudowa ulicy na Biskupiej Górce. Będzie realizowana przez firmę WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o. Koszt inwestycji to około 23 mln złotych.

30 listopada, po porannym szczycie wykonawca rozpocznie roboty na ul. Zaroślak. Na okres około 2 miesięcy zamknięty zostanie fragment tej ulicy od mostku nad Kanałem Raduni do ul. Na Stoku. Objazd będzie poprowadzony równoległym odcinkiem ulicy, wzdłuż Kanału Raduni. Czas trwania robót uzależniony jest od warunków pogodowych.

Prowadzone prace to element Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Gdańska. Za jego realizację odpowiedzialne jest Biuro Rozwoju Gdańska, poszczególne zadania wykonują Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, Gdańskie Nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe oraz organizacje pozarządowe.

Mapa Zaroslak 30.11