Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska - Budowa pętli autobusowej przy ul. Jana z Kolna w Gdańsku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: RODO

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska zakończyła realizację zadania polegającego na budowie pętli autobusowej z miejscami odstawczymi dla autobusów i budynkiem obsługującym pętlę oraz przebudową zjazdu z ul. Jana z Kolna w Gdańsku.Zakres rzeczowy zamówienia obejmował:

- wycinkę drzew,
- budowę pętli autobusowej z miejscami odstawczymi dla autobusów,
- wykonanie dojść pieszych i chodników,
- budowę budynku socjalnego obsługującego pętlę autobusową wraz z przyłączami sieci wodociągowej, sieci sanitarnej, zasilanie i instalacja elektryczna wewnętrzna budynku,
- przebudowę sieci deszczowej,
- przebudowę sieci gazowej,
- budowę oświetlenia,
- przebudowę linii kablowych, 
- wykonanie zjazdu z ul. Jana z Kolna wraz z przebudową sygnalizacji świetlnej,
- wykonanie trawników wraz z pielęgnacją.

Wykonawca robót: Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A z Gdyni
Czas realizacji: 13.05.2016 r. - 31.10.2016 r.
Koszt realizacji: 1,56 mln zł

Lokalizacja inwestycji

 

Zdjęcia po zakończeniu zadania:


Stan realizacji prac dn. 13.09.2016 r.


Aktualnie na terenie budowy trwają prace polegające m.in na wykonywaniu nawierzchni z kostki a także przygotowaniu terenu pod humusowanie. Budynek z zewnątrz został otynkowany. Niebawem Wykonawca przystąpi do układania płytek na cokole budynku a także do prac wykończeniowych wewnątrz.


Stan realizacji prac dn. 25.07.2016 r.

Na terenie budowy zakończono prace związane z uzbrojeniem terenu, obecnie trwają roboty polegające na wykonaniu poszczególnych warstw podbudowy zajezdni oraz dojść pieszych i chodników, ułożone zostały również betonowe krawężniki. Wykonawca robót wylał strop na budynku socjalnym. 

Stan realizacji prac dn. 6.07.2016 r.

Obecnie na terenie budowy wykonywane są prace związane z budową budynku socjalnego a także roboty polegające na wygrodzeniu całego terenu.


Stan realizacji prac dn. 8.06.2016 r.


Obecnie na placu budowy trwają prace związane z niwelacją terenu.